Blog o grafice i ciekawostkach z branży

Czym powinna charakteryzować się odzież reklamowa?

Odzież reklamowa zawierająca logo firmy jest jednym z najpopularniejszych rodzajów reklamowych gadżetów. Jeżeli planujemy wykorzystanie jej w swojej kampanii, warto dowiedzieć się, czym powinna charakteryzować się odzież reklamowa, która będzie dla naszej firmy dobrą wizytówką.

Ważne jest logo marki

Odzież reklamowa powinna oczywiście w czytelny sposób eksponować logo firmy, jednak należy przy tym pamiętać o zachowaniu umiaru. Wystarczy postawić się w sytuacji klienta – czy chcielibyśmy nosić ubranie, które jest jedną wielką reklamą? Tak robią sportowcy, ale im się za to płaci ogromne sumy… Widoczne, lecz subtelnie umieszczone logo firmy sprawi, że osoby posiadające taki gadżet reklamowy na pewno będą chętnie go nosić.

Różnorodność i jakość też się przydadzą!

Oczywiście nie bez znaczenia jest również jakość oferowanego ubioru! Naprawdę warto poświęcić trochę więcej pieniędzy i pozwolić sobie na ubrania reklamowe z naprawdę trwałych materiałów. Dzięki temu osoba je nosząca będzie eksponować nasze logo przez długi czas, a nasza firma będzie jej się kojarzyć z solidnością.

Zostaw odpowiedź