PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M – Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

Cena: 8.00 zł
Kup teraz1380
Więcej szczegółów1380

Opis produktu

PIGTAIL 9/125, LC/UPC SM G657 1M

Najwazniejsze cechy:
– Typ swiatlowodu: jednomodowy
– Typ zlacza: LC/PC
– Typ wlókna swiatlowodowego: G.657
– Srednica kabla: 0,9mm
– Dlugosc: 1 m

Opis
Pigtaile swiatlowodowe to odcinki wlókien swiatlowodowych zakonczone z jednej strony zlaczem. Produkowane sa standardowo na kablu wewnetrznym o srednicy 0.9mm lub 2.0mm. Sluza do zakanczania wlókien swiatlowodowych kabli liniowych w przelacznicach swiatlowodowych, gniazdach abonenckich oraz skrzynkach z polami komutacyjnymi.

Wlasciwosci
– Niska tlumiennosc, wysoka reflaktancja
– Standardy polerowania: PC
– Kable LSOH
– Ceramiczna ferrula zlaczy
– Zgodnosc z normami ZN-O5 TP SA-044, ZN-96 TP SA-07,PN-EN 61754-18(U), PN-EN50377-9-1, PN-EN 50377-9-2 (U), IEC 61754

Inne towary z tej kategorii