PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM – Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

Cena: 12.99 zł
Kup teraz1432
Więcej szczegółów1432

Opis produktu

PATCHCORD SWIATLOWODOWY SM 1M

SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM

Najwazniejsze cechy
– Dlugosc: 1 metra
– Wtyk SC/APC-SC/APC
– Patchcord SIMPLEX singlemode (jednomodowy)
– Typ wlókna 9/125
– Srednica 3mm

Opis produktu
Patchcord swiatlowodowy typu SIMPLEX o srednicy 3mm, typ zlacz SC/APC-SC/APC. Patchcord umozliwia na przyklad laczenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Inne towary z tej kategorii