PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM 5M DUPLEX 50/125um OM2, SC-UPC/SC-UPC – Szybka dostawa lub możliwość odbioru w 39 miastach

Cena: 39.99 zł
Kup teraz1367
Więcej szczegółów1367

Opis produktu

PATCHCORD SWIATLOWODOWY MM 5M DUPLEX 50/125um OM2, SC-UPC/SC-UPC

Najwazniejsze cechy
– Dlugosc: 5 metrów
– Wtyk SC/UPC – SC/UPC
– Patchcord DUPLEX multimode (wielomodowy)
– Typ wlókna: 50/125 OM2

Przeznaczenie
Patchcord swiatlowodowy typu DUPLEX wielomodowy typ zlacz SC/UPC-SC/UPC. Patchcord umozliwia na przyklad laczenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych.

Inne towary z tej kategorii